SERDECZNIE WITAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH STRONĘ
 NASZEJ ORGANIZACJI  ZAKŁADOWEJ

KOMUNIKATY

Regulamin akcji promocyjnej DOMS na 40 lat „Solidarności”.

Pracownicze Plany Kapitałowe

Zniżki w PZU oraz Banku Pekao S.A.

Zniżki na stacjach LOTOS

ZUZP


Jesteś

gościem

BIULETYN 

ARCHIWUM

AKTUALNOŚCI
Obchody 40-tej rocznicy powstania NSZZ "Solidarność"
10.08.2020 r.

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" już wcześniej zdecydowała, że ze względu na COVID-19, uroczystości 40-tej rocznicy powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego "Solidarność" będą miały skromny charakter. Ich głównym, ogólnopolskim akcentem będą uroczystości w Gdańsku.

Główne obchody odbędą się w poniedziałek 31 sierpnia 2020 roku w Gdańsku. Zarząd Regionu organizuje wyjazd do Gdańska.
Zapisy u pana przewodniczącego Romana Zybały do dnia 20 sierpnia.„Przede wszystkim to promocja i rozwój związku”
22.07.2020 r.

Powiedział „Wolnej Drodze” Roman Zybała, Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ  „Solidarność” przy Zakładzie Linii Kolejowych Ostrów Wlkp.Marek Lewandowski: Powiem Wam czym jest „Solidarność”
22.07.2020 r.

„Solidarność” reprezentuje interesy bardzo poważnej grupy społecznej w Polsce – blisko siedmiuset tysięcznej rzeczy pracowników przemysłu, administracji, służby zdrowia, oświaty i kilku tysięcy prywatnych firm z wszystkich możliwych branż. Tam są konkretne problemy, konkretne oczekiwania i bardzo konkretne żądania. Tam gdzie funkcjonuje „Solidarność” lepiej się zarabia, lepsze są warunki pracy, a skala łamania praw pracowniczych wielokrotnie niższa.
Piotr Duda: Wygrał kandydat, który jako jedyny zabiegał o poparcie "Solidarności"
14.07.2020 r.

Wybory prezydenckie wygrał kandydat wspierany i popierany przez Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność”. Prezydent przyjazny pracownikom, dzięki któremu udało się naszemu Związkowi wprowadzić wiele dobrych rozwiązań dla polskich pracowników i polskich rodzin.

Informacja od Przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" Piotra Dudy dla Członków Związku
03.07.2020 r.

str. 1
str. 2
Otwarcie wystawy "Tu rodziła się Solidarność" w Ostrowie Wielkopolskim
01.07.2020 r.

W środę w południe na ostrowskim Rynku otwarto plenerową wystawę zatytułowaną „Tu rodziła się Solidarność”. Przygotował ją Instytut Pamięci Narodowej.

Więcej zdjęć w galerii  


„Green Deal” groźny dla polskich miejsc pracy. OPZZ-towi i Forum ZZ to nie przeszkadza
01.07.2020 r.

OPZZ i Forum ZZ nie sprzeciwiły się dwom dokumentom Europejskiej Konfederacji Związków Zawodowych, które zagrażają setkom tys. polskich miejsc pracy. Szczególnie w przemyśle energochłonnym – informuje w liście do członków Związku szef „Solidarności” Piotr Duda. Sprawa dotyczy uzależnienia pomocy dla ogarniętych kryzysem firm od tzw. „uzgodnionych celów klimatycznych”.

200 zł na urlop w DOMS
25.06.2020 r.

Każdy członek NSZZ „Solidarność” otrzymuje bon o wartości 200 zł do wykorzystania na wypoczynek w Zakopanem, Jarnołtówku lub w Spale.
Od 1 sierpnia 2020 do 31 lipca 2021 r. każdy obecny członek „Solidarności” oraz osoby, które zdecydują się zapisać do związku w trakcie trwania akcji otrzymają bon o wartości 200 zł na wypoczynek w ośrodkach wczasowych należących do Doms Sp. z o.o.
Bony o łącznej wartości przekraczającej 140 mln zł dystrybuowane będą poprzez regiony NSZZ „Solidarność”.
Bony można wykorzystać na nocleg wraz z wyżywieniem oraz zabiegi w Centrach Odnowy Biologicznej w:Copyright © 2010 Solidarność ZLK Ostrów Wielkopolski. All rights reserved.
Administrator: Łukasz Starczewski