KOMUNIKATY

Regulamin akcji promocyjnej DOMS na 40 lat „Solidarności”.

Pracownicze Plany Kapitałowe

Zniżki w PZU oraz Banku Pekao S.A.

Zniżki na stacjach LOTOS

ZUZP


Jesteś

gościem
BIULETYN

ARCHIWUM
AKTUALNOŚCI
T. Majchrowicz: Jan Paweł II jest Ojcem Solidarności. Gdyby nie jego słowa, to "S" by nie powstała
04.03.2021 r.

Święty Jan Paweł II jest Ojcem „Solidarności”. Gdyby nie pamiętne słowa Ojca Świętego na Placu Zwycięstwa w Warszawie, kiedy obudził w nas solidarność, to „Solidarność” by nie powstała. Ojciec Święty był, jest i pozostanie naszym Ojcem duchowym, Ojcem „Solidarności” na zawsze – mówił Tadeusz Majchrowicz, wiceprzewodniczący NSZZ „Solidarność”, w środowej audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja.


Piotr Duda: Decyzja Gdańska ws. nałożenia kary na "S" w roku jej 40-lecia jest skandaliczna
02.03.2021 r.

Nigdy byśmy nie przypuszczali, że za promocję 40-lecia Solidarności, promocję historii i miasta Gdańska, i to z naszych składkowych pieniędzy, będziemy karani przez władze miasta karą w wysokości 50 tys. zł - mówił przewodniczący NSZZ Solidarność Piotr Duda podczas konferencji prasowej poświęconej nałożeniu na Solidarność kary za rozwieszenie banerów z okazji 40-lecia Związku.Informacja ze spotkania związków zawodowych z prezesem PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
27.02.2021 r.


W dniu 26 lutego w formie wideokonferencji odbyło się spotkanie przedstawicieli związków zawodowych z prezesem PKP PLK S.A. Spotkanie dotyczyło wielu sprawa, na które pan prezes przekazał następujące informacje.

Zobacz ponniżej:

str. 1
str. 2
Solidarność przedstawiła Prezydentowi projekt ustawy o emeryturach stażowych
24.02.2021 r.

Realizacja umowy programowej zawartej między Prezydentem Andrzejem Dudą a „Solidarnością” była tematem spotkania z Piotrem Dudą, Przewodniczącym Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” i Henrykiem Nakoniecznym, członkiem Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”.


Wakacyjne bony “Solidarności” będą ważne o miesiąc dłużej
29.01.2021 r.

Oferta przygotowana na 40–lecie „Solidarności” została przedłużona. Według założeń każdy członek Związku mógł zrealizować w jednym z kilku górskich ośrodków wypoczynkowych specjalny bon. Końcowy termin został wyznaczony pierwotnie na 31 lipca 2021. W związku z pandemią i wynikającymi z tego obostrzeniami, które wpłynęły na plany wielu rodzin, szefostwo ośrodków DOMS podjęło decyzję o zmianie.


Spotkanie Duda Morawiecki: Dużo trudnych tematów
29.01.2021 r.

Omówiliśmy bardzo ważne dla polskich pracowników sprawy, takie jak transformacja energetyczna, bezpieczeństwo miejsc pracy, czy problemy ze słabą jakością dialogu społecznego – podsumował Piotr Duda dzisiejsze spotkanie z premierem polskiego rządu Mateuszem Morawieckim, które odbyło się w KPRM.

Posiedzenie prezydium Rady SZIK NSZZ "Solidarność"
14.01.2021 r.

W dniu 14 stycznia 2021r. przy zachowaniu wymogów sanitarnych odbyło sięposiedzenie Prezydium Sekcji Zawodowej Infrastruktury Kolejowej NSZZ "Solidarność"
Głównei tematy to:
-   wzrost wynagrodzeń w roku 2021;
- złamanie § 30 "Porozumienia stron ZUZP....." z dnia 11.01.2005r. ws. wprowadzenia Ramowego Regulaminu Pracy PKP Polskie linie Kolejowe S.A.

Prezydium podjeło decyzje i stanowiska w tych sprawach (dostępne w zakładce DOKUMENTY).

Wiesław Pełka
Bon wypoczynkowy dla członków „Solidarności” nadal aktualny
19.01.2021 r.

Jeśli tylko obostrzenia zostaną cofnięte, członkowie NSZZ „Solidarność” nadal będą mogli korzystać z oferty bonu wypoczynkowego spółki DOMS. Bon wypoczynkowy to 200 zł dla każdego członka Związku, który do 31 lipca 2021 r. można zrealizować w jednym z pięciu ośrodków w Zakopanem, Jarnołtówku i Spale. Z przyczyn formalno podatkowych promocja nie będzie mogła być istotnie wydłużona!


1, 2, 3, 4

Copyright © 2010 Solidarność ZLK Ostrów Wielkopolski. All rights reserved.
Administrator: Łukasz Starczewski