KOMUNIKATY

Regulamin akcji promocyjnej DOMS na 40 lat „Solidarności”.

Pracownicze Plany Kapitałowe

Zniżki w PZU oraz Banku Pekao S.A.

Zniżki na stacjach LOTOS

ZUZP


Jesteś

gościem
BIULETYN

ARCHIWUM
AKTUALNOŚCI
Apel ws. zbierania podpisów
26.03.2021 r.

W dniu 26 marca 2021 roku rozpoczeła sie akcja zbierania podpisów pod kandytaurą Henryka Sikory jako naszego kandydata na przedstawiciela pracowników w Radzie Nadzorczej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Nasz kandydat do Rady Nadzorczej
20.03.2021 r.

Henryk Sikora kandydatem na przedstawiciela pracowników w Radzie Nadzorczej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. rekomendowany przez Sekcję Zawodową Infrastruktury Kolejowej NSZZ "Solidarność".


ULOTKA kandydata
Spotkanie z ministrem A. Bittelem
15.03.2021 r.

W zwiazku z aktualną sytuacją oraz nieprzychylnymi komentarzami prasowymi (dotyczącymi Spółki) poprosiłem o spotkanie z Ministrem Infrastruktury Andrzejem Adamczykiem - sprawującym nadzór właścicielski (ze strony rządu RP) nad PKP PLK S.A.


Posiedzenie prezydium SZIK NSZZ "Solidarność"
08.03.2021 r.

W dniu 3 marca 2021r. w Warszawie w rygorze sanitarnym obradowało Prezydium Rady Sekcji Zawodowej Infrastruktury Kolejowej NSZZ "Solidarność".
Czytaj dalej>>
8 marca - Dzień Kobiet
07.03.2021 r.
T. Majchrowicz: Jan Paweł II jest Ojcem Solidarności. Gdyby nie jego słowa, to "S" by nie powstała
04.03.2021 r.

Święty Jan Paweł II jest Ojcem „Solidarności”. Gdyby nie pamiętne słowa Ojca Świętego na Placu Zwycięstwa w Warszawie, kiedy obudził w nas solidarność, to „Solidarność” by nie powstała. Ojciec Święty był, jest i pozostanie naszym Ojcem duchowym, Ojcem „Solidarności” na zawsze – mówił Tadeusz Majchrowicz, wiceprzewodniczący NSZZ „Solidarność”, w środowej audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja.
Piotr Duda: Decyzja Gdańska ws. nałożenia kary na "S" w roku jej 40-lecia jest skandaliczna
02.03.2021 r.

Nigdy byśmy nie przypuszczali, że za promocję 40-lecia Solidarności, promocję historii i miasta Gdańska, i to z naszych składkowych pieniędzy, będziemy karani przez władze miasta karą w wysokości 50 tys. zł - mówił przewodniczący NSZZ Solidarność Piotr Duda podczas konferencji prasowej poświęconej nałożeniu na Solidarność kary za rozwieszenie banerów z okazji 40-lecia Związku.Informacja ze spotkania związków zawodowych z prezesem PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
27.02.2021 r.


W dniu 26 lutego w formie wideokonferencji odbyło się spotkanie przedstawicieli związków zawodowych z prezesem PKP PLK S.A. Spotkanie dotyczyło wielu sprawa, na które pan prezes przekazał następujące informacje.

Zobacz ponniżej:

str. 1
str. 2

1, 2, 3, 4, 5, 6

Copyright © 2010 Solidarność ZLK Ostrów Wielkopolski. All rights reserved.
Administrator: Łukasz Starczewski