SERDECZNIE WITAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH STRONĘ
 NASZEJ ORGANIZACJI  ZAKŁADOWEJ

KOMUNIKATY

Regulamin akcji promocyjnej DOMS na 40 lat „Solidarności”.

Pracownicze Plany Kapitałowe

Zniżki w PZU oraz Banku Pekao S.A.

Zniżki na stacjach LOTOS

ZUZP


Jesteś

gościem

BIULETYN 

ARCHIWUM

AKTUALNOŚCI
Dzięki "S", prezydentowi i prem. Emilewicz z Tarczy 3.0 wykreślono antypracownicze zapisy
02.05.2020 r.

To dzięki Solidarności, prezydentowi Andrzejowi Dudzie i wicepremier Jadwidze Emilewicz udało się wykreślić antypracownicze zapisy z tarczy antykryzysowej 3.0. - powiedział Piotr Duda, przewodniczący Komisji Krajowej Solidarności w rozmowie z Mateuszem Kosińskim.

Sprawiedliwy zasiłek
23.04.2020 r.

W rozmowie z „Naszym Dziennikiem” Piotr Duda docenia działania rządu w kwestii bezpośredniego wsparcia firm i pracowników dotkniętych kryzysem wywołanym pandemią.Artykuły ekspertów Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” na temat „Tarczy antykryzysowej”
20.04.2020 r.

Od dziś obowiązek zakrywania ust i nosa
16.04.2020 r.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów od dziś(16 kwietnia) w całej Polsce konieczne będzie zasłanianie ust i nosa w miejscach publicznych, w których trudno jest zachować bezpieczną odległość od innej osoby.Wielkanoc 2020 - życzenia od przewodniczącego
10.04.2020 r.
1 maja - indywidualna modlitwa
06.04.2020 r.

Zarząd Regionu NSZZ "Solidarność" Wielkopolska Południowa uprzejmie informuje, że w związku z epidemią koronawirusa nie odbędzie się w tym roku coroczna Pielgrzymka do św. Józefa w dniu 1 maja. Poniżej pismo Przewodniczącego ZR Bernarda Niemca.

Ważność badań okresowych przedłużona
01.04.2020 r.

Ważność badań okresowych, których ważność upłynęła po 7 marca została przedłużona o 60 dni po zakończeniu stanu epidemii lub zagrożenia epidemicznego. Rozwiązanie dotyczy wszystkich branż i obejmie również pracowników kolei. Na czas epidemii lub zagrożenia epidemicznego zawieszone jest wykonywanie badań okresowych, w szczególności badań lekarskich i psychologicznych. Nowe przepisy zostały wprowadzone przez nowelizację specustawy dotyczącej zapobieganiu COVID-19.
„Solidarność” odwołuje imprezy rocznicowe. To nie jest czas na zabawę!
01.04.2020 r.

Mimo, że to piękna okrągła rocznica, nie będzie wielkiego rodzinnego festynu – mówi w rozmowie z Robertem Wąsikiem Piotr Duda, przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”. - Nie wiemy ile czasu potrwa i jakie będą skutki pandemii. Nie wiemy ilu ludzi straci pracę, zarobki, ilu straci swoich bliskich. To nie jest atmosfera do radosnej zabawy.Copyright © 2010 Solidarność ZLK Ostrów Wielkopolski. All rights reserved.
Administrator: Łukasz Starczewski