KOMUNIKATY

Regulamin akcji promocyjnej DOMS na 40 lat „Solidarności”.

Pracownicze Plany Kapitałowe

Zniżki w PZU oraz Banku Pekao S.A.

Zniżki na stacjach LOTOS

ZUZP


Jesteś

gościem
BIULETYN

ARCHIWUM
AKTUALNOŚCI
Solidarność przedstawiła Prezydentowi projekt ustawy o emeryturach stażowych
24.02.2021 r.

Realizacja umowy programowej zawartej między Prezydentem Andrzejem Dudą a „Solidarnością” była tematem spotkania z Piotrem Dudą, Przewodniczącym Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” i Henrykiem Nakoniecznym, członkiem Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”.


Wakacyjne bony “Solidarności” będą ważne o miesiąc dłużej
29.01.2021 r.

Oferta przygotowana na 40–lecie „Solidarności” została przedłużona. Według założeń każdy członek Związku mógł zrealizować w jednym z kilku górskich ośrodków wypoczynkowych specjalny bon. Końcowy termin został wyznaczony pierwotnie na 31 lipca 2021. W związku z pandemią i wynikającymi z tego obostrzeniami, które wpłynęły na plany wielu rodzin, szefostwo ośrodków DOMS podjęło decyzję o zmianie.


Spotkanie Duda Morawiecki: Dużo trudnych tematów
29.01.2021 r.

Omówiliśmy bardzo ważne dla polskich pracowników sprawy, takie jak transformacja energetyczna, bezpieczeństwo miejsc pracy, czy problemy ze słabą jakością dialogu społecznego – podsumował Piotr Duda dzisiejsze spotkanie z premierem polskiego rządu Mateuszem Morawieckim, które odbyło się w KPRM.

Posiedzenie prezydium Rady SZIK NSZZ "Solidarność"
14.01.2021 r.

W dniu 14 stycznia 2021r. przy zachowaniu wymogów sanitarnych odbyło sięposiedzenie Prezydium Sekcji Zawodowej Infrastruktury Kolejowej NSZZ "Solidarność"
Głównei tematy to:
-   wzrost wynagrodzeń w roku 2021;
- złamanie § 30 "Porozumienia stron ZUZP....." z dnia 11.01.2005r. ws. wprowadzenia Ramowego Regulaminu Pracy PKP Polskie linie Kolejowe S.A.

Prezydium podjeło decyzje i stanowiska w tych sprawach (dostępne w zakładce DOKUMENTY).

Wiesław Pełka
Bon wypoczynkowy dla członków „Solidarności” nadal aktualny
19.01.2021 r.

Jeśli tylko obostrzenia zostaną cofnięte, członkowie NSZZ „Solidarność” nadal będą mogli korzystać z oferty bonu wypoczynkowego spółki DOMS. Bon wypoczynkowy to 200 zł dla każdego członka Związku, który do 31 lipca 2021 r. można zrealizować w jednym z pięciu ośrodków w Zakopanem, Jarnołtówku i Spale. Z przyczyn formalno podatkowych promocja nie będzie mogła być istotnie wydłużona!

1, 2, 3, 4, 5, 6

Copyright © 2010 Solidarność ZLK Ostrów Wielkopolski. All rights reserved.
Administrator: Łukasz Starczewski