SERDECZNIE WITAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH STRONĘ
 NASZEJ ORGANIZACJI  ZAKŁADOWEJ

KOMUNIKATY

Regulamin akcji promocyjnej DOMS na 40 lat „Solidarności”.

Pracownicze Plany Kapitałowe

Zniżki w PZU oraz Banku Pekao S.A.

Zniżki na stacjach LOTOS

ZUZP


Jesteś

gościem

BIULETYN 

ARCHIWUM
AKTUALNOŚCI
Odwołanie V Mistrzostw Polski w wyścigach drezyn ręcznych !!!
31.03.2020 r.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, w imieniu organizatorów, Komisja Zakładowa NSZZ "Solidarność" przy ZLK w Ostrowie Wlkp. zawiadamia o odwołaniu V Mistrzostw Polski w wyścigach drezyn ręcznych, które miały odbyć się 6  czerwca 2020 r. w Wieruszowie.

O dalszych decyzjach będziemy informować na bieżąco.

Pozdrawiamy
Szef Solidarności pisze do Andrzeja Dudy. Nie kryje oburzenia ustawą PiS
29.03.2020 r.

PiS wprowadza do tarczy antykryzysowej zmiany dające prawo odwoływania członków Rady Dialogu Społecznego przez premiera. Przewodniczący "Solidarności" Piotr Duda nie kryje oburzenia i żąda od prezydenta, by ten zabrał głos.
LIST 
Apel do członków Związku !
20.03.2020 r.

Pandemia koronarwirusa Covid 19 jest sytuacją szczególnie trudną i niebezpieczną, z jaką nie mieliśmy do czynienia w wolnej Polsce. Wymaga od wszystkich odpowiedzialności w zapewnieniu nam przede wszystkim bezpieczeństwa zdrowotnego, ale też bezpieczeństwa ekonomicznego.


Tarcza antykryzysowa - podczas videokonferencji zgłosiliśmy kilka ważnych postulatów
19.03.2020 r.

Podczas odbywających się wczoraj konsultacji pomiędzy rządem i partnerami społecznymi w sprawie "tarczy antykryzysowej" Piotr Duda w imieniu "Solidarność" zgłosił kilka istotnych postulatów. - Rząd odniósł się do nich przychylnie, mamy nadzieję, że znajdą się w ostatecznych zapisach ustawowych - podsumował przewodniczący Związku.
Obchody 40-lecia NSZZ "Solidarność" w Warszawie - ODWOŁANE !
14.03.2020 r.

Zakładowa Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność" przy Zakładzie Linii Kolejowych w Ostrowie Wlkp. zaprasza członków Związku do udziału w uroczystych obchodach 40-lecia NSZZ "Solidarność", które odbędą się w Warszawie.
Wstępny program:
- wyjazd z Ostrowa Wlkp. w sobotę 29 sierpnia 2020 r. ok. godz. 4:00,
- o godz. 12:00 zbiórka na Placu Piłsudskiego i przemarsz na błonia Stadionu Narodowego, gdzie odbędzie się festyn, a następnie koncert na Stadionie Narodowym,
- powrót z Warszawy nad ranem w niedzielę 30 sierpnia.


Niebawem więcej szczegółow na temat imprezy.
Zapisy przyjmuje koleżanka Danuta Celmer do dnia 15.04.2020 r. 
Posiedzenie Rady SZIK NSZZ "Solidarność"
05.03.2020 r.

W dniu 4 marca 2020r. obradowała w Warszawie ( po raz pierwszy w tym roku) Rada Sekcji Zawodowej Infrastruktury Kolejowej NSZZ "Solidarność". Członkowie Rady zajmowali się najważniejszymi problemami dotyczącymi pracowników PKPPolskie Linie Kolejowe S.A. i członków NSZZ "Solidarność".


Zasłużony dla NSZZ Solidarność na Kolei
04.03.2020 r.

Stosownie do postanowień Rady Krajowej Sekcji Kolejarzy NSZZ "Solidarność" informujemy, że w jubileuszowym roku 2020 wyróżnionych odznaką "Zasłużony dla NSZZ Solidarność na Kolei" może zostać do 20 członków naszego Związku.

Życzenia z okazji Dnia Kobiet
07.03.2020 r.Copyright © 2010 Solidarność ZLK Ostrów Wielkopolski. All rights reserved.
Administrator: Łukasz Starczewski